Aras Bulut'tan alkışlanacak hareket!

Ay Yapım imzalı reyting rekortmeni dizi ‘Çukur’un yıldız oyuncusu Aras Bulut İynemli sezon finali öncesi Tohum Otizm Vakfı’nın Şişli’deki okulunda otizmli çocuklarla bir araya geldi.

Magazin

Aras Bulut'tan alkışlanacak hareket! 11 Haziran Pazartesi akşamı Haliç Kongre Merkezi’nde Tohum Otizm Vakfı yararına gerçekleşecek Çukur Sezon Finali Gala Geccesi’ne sayılı günler kala Çukur ekibi otizm konusunda farkındalığı artırmak için ziyaretlerine devam ediyor.

Tohum Otizm Vakfı ve Show TV ile ortak gerçekleştirilen projede ‘Çukur’un dev kadrosu “Çukur Otizmin Farkında” sloganıyla izleyicileri Tohum Otizm Vakfı’na destek olmaya ve sezon finali heyecanını gala geccesinde onlarla birlikte yaşamaya davet ediyor.

11 Haziran akşamı dizinin sezon boyunca herkesin diline dolanan şarkılarını seslendiren müzisyenler, oyuncularla otizm için bir arada sahnede olacak ve bu coşkuyu gala geccesine katılanlarla birlikte yaşayacak.

Tohum Otizm Vakfı'nın bu haftaki konuğu son dönemin en başarılı genç oyuncularından Aras Bulut İynemli oldu.
İynemli, sezon finali bölümünün çekimleri arasında yakaladığı ilk fırsatta gerçekleştirdiği ziyarette okulda eğlenceli ve de duygusal anlar yaşadı. Aras Bulut, çocuklarla sohbet edip, oyunlar oynadı.

Aras Bulut, anlamlı ziyaretiyle ilgili şu sözleri dile getirdi: “Bugün burada çocuklarla vakit geçirmek tarifsiz bir mutluluk benim için. Bir sezon boyunca Tohum Otizm Vakfı’yla beraber otizmin farkındalığını artırmak adına önemli projeler yürüttük. Biz çok heyecanlıyız böyle bir birlikteliğin parçası olduğumuz için. Otizmin aslında bir hastalık değil; bir farklılık olduğunu bu proje ile herkese anlatmaya çalışıyoruz.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: