“Arda ile evlenemedim, Kenan size kapak olsun!”

Kenan Erçetingöz, İzzet Çapa, Gonca Vuslateri ve Seray Sever bir araya geldi. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu'nun evliliğe giden ilişkisi konuşulurken Arda Turan'dan da bahsedildi.

Magazin

“Arda ile evlenemedim, Kenan size kapak olsun!” İzzet Çapa: Arda Turan, İbrahim Çelikkol ve finalde Kenan İmirzalıoğlu. Nedir bu kızın ünlü takıntısı peki?
Seray Sever: Sinem çok akıllı ve başarılı bir kız. Sonuçta bu da onun tercihi. Bence Arda’yla da evlenmeyi düşünüyorlardı ama olmadı.
Kenan Erçetingöz: Benim merak ettiğim bir şey var, bunlar Arda’yla uyumlu bir çift gibi duruyorlardı, gelinlikler alındı, düğün tarihleri belirlendi, Sinem’in annesi “Kızım evleniyor” diye mutlu oldu fakat son dakikada bu evlilik gerçekleşmedi. Ardından Sinem gitti, İbrahim Çelikkol’un çiftliğinde; köpekler, horozlar ve tavuklarla bambaşka bir dünyada yaşamaya başladı. Hemen akabinde Kenan İmirzalıoğlu’yla ne ara buluştu, ne zaman aşık oldu da şimdi evleniyor?


Gonca Vuslateri: Buna benim cevap vermeye yüzüm yok, kocamı sadece 4 aydır tanıyorum. (Kahkahalar)
Kenan Erçetingöz: Şaka bir yana, 40 yıldır bu camianın içindeyim ama bu Sinem Kobal’ın evlilik konusunu bir türlü çözemedim. Arda ile evlenemediği için üzülen kız, kendisini kıskananlar tarafından ‘oh olsun işte evlenemedi’ diye arkasından konuşulan kız, ‘şimdi Kenan İmirzalıoğlu ile evleniyorum, alın bu da kapak olsun hepinize’ mi diyor merak ediyorum... Allah tamamını erdirsin, mutlu olsunlar inşallah diyorum.

Seray Sever: Erkekler 10 hatunla neredeyse aynı anda beraber oluyorlar. İşin o kısmından hiç bahsetmiyorsun...
Kenan Erçetingöz: Ne ara evlenecek kadar birbirlerine aşık oldular diye merak ediyorum ben. Ayrıca Kenan ve Arda çok uçlarda iki adam.
Gonca Vuslateri: Olabilir abi, eski sevgilisi Arda diye, kız gidip Bursaspor’dan biriyle mi evlenmek zorunda?
Seray Sever: Aşk bu, bir anda oluvermiştir her şey. İkisini çok yakıştırdım. Bence en doğruya gitti Sinem.

Bunlarda ilginizi çekebilir: