ARDA 'SİNEM'A KAPAT

Sarı-lacivertli taraftarlar, zafer sarhoşluğunda Samadıra Tesisleri'nde futbolcuları "Şampiyon" tezahüratlarıyla karşıladı.

Magazin

ARDA 'SİNEM'A KAPAT Galatasaray’ın Florya Metin Oktay Tesisleri ise ölü evi gibiydi. Sayıları 500'ü bulan sarı-kırmızılı taraftarlar, "Renklere aşığız, sizlere değil", "Arda, Sinem Kobal'a sinema kapat" diye bağırarak futbolcuları protesto etti.

Yanlış kadro ve taktik yüzünden bugüne kadar hiçbir kritik maçı kazanamayan Rijkaard' yuhalayan taraftarlar ligde ve Avrupa Kupası'nda yediği gollerle saç baş yolduran Leo Franco'ya fuck of diye küfrederken büyük tepkiden formsuzluğu lig başından beri süren Mehmet Topal, Elano ve Servet de payını aldı.

Tesislerin karşısında bulunan reklam panolarındaki Lugano ve Jo'nun resimlerini yırtan öfkeli taraftarlar Florya'da tur atan F.Bahçelilerin araçlarını da tekmeledi. Taşkınlık yapan 2 taraftarı polis gözaltına aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: