Arda Turan: Aslıhan'ın yedi sülalesine yetecek kadar parası var!

Arda Turan sosyetik güzel Aslıhan Doğan’la yaz ayının başlarında yeni bir aşka yelken açmıştı. İkilinin uzun yıllara dayanan arkadaşlığı sonunda aşka dönüşmüştü. Çok tartışılan, çok konuşulan ilişkinin son bombası ise hiç beklenmedik bir yerden geldi. Aslıhan Doğan’ın Arda Turan’ın banka kartıyla 20 bin euro’ya çanta aldığı haberleri ilişkinin son tartışma konusu oldu.

Magazin

Arda Turan: Aslıhan'ın yedi sülalesine yetecek kadar parası var! Arda Turan’ın, top koşturduğu Barcelona’ya yanına gelen sevgilisi Aslıhan Doğan’a nakit sıkıntısı çekmemesi için banka kartını verdiği, alışverişe çıkan Doğan’ın kendisine Hermes’ten 20 bin Êuro’luk çanta aldığı iddia edilmişti.

Bu haberlerinin ardından Arda Turan, Beyaz TV’deki Söylemezsem Olmaz programına özel açıklamalar yaptı. Arda Turan sevgilisi Aslıhan Doğan’ı kendisinin parasını yiyen bir kadın olarak gösterilmeye çalışıldığını ancak bu haberin gerçek dışı olduğunu, Aslıhan Doğan’ın istediği takdirde o çantayı alacak ve yedi sülalesine yetecek kadar parası olduğunu söyledi. Haberi yapanları sert bir dille eleştirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: