Arda Turan bayramları karıştırdı, Sinem Kobal gündeme oturdu!

Arda Turan’ın bayramları karıştırmasının ardından Sinem Kobal sosyal medya gündeminin zirvesine oturdu. “Sinem Kobal, Allah seni ateşler içinden almış.” yorumları yapıldı.

Magazin

Arda Turan bayramları karıştırdı, Sinem Kobal gündeme oturdu! 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla çektiği bir videoda bayramları karıştıran Arda Turan, "19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum." dedi.

Arda Turan'ın bu paylaşımı, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.


AÇIKLAMADA BULUNDU!

Arda Turan gelen eleştirilerin ardından sosyal medya hesabından yeni bir açıklama da daha bulundu. Instagram'ın hikaye bölümünden bir açıklamada bulunan Turan, "Ramazan ayı, oruç tutuyorum. İnsanlık hali, insan dalabilir. Bunda bu kadar büyütecek bir şey yok. Umarım bunu konu eden insanlar, hayatlarında en az benim kadar ülkesine hizmet etme fırsatını bulurlar." dedi.


SİNEM KOBAL GÜNDEME OTURDU!

Arda Turan'ın bu açıklamalarının ardından Sinem Kobal sosyal medyanın gündemine oturdu. Kobal'ın ismi Twitter'da TT oldu. Sosyal medyada, “Sinem Kobal, Allah seni ateşler içinden almış.” yorumları yapıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: