Arda Turan içini sosyal medyada döktü

İtalya'nın İrlanda Cumhuriyeti'ne yenilmesinin ardından EURO 2016'ya veda eden Milli Takımımızdan Arda Turan, sosyal medya hesabından duygusal bir yazı paylaştı.

Diğer Haberler

Arda Turan içini sosyal medyada döktü 2016'da Avrupa Futbol Şampiyonası'da gösterdiği kötü performans nedeniyle A Milli Takımın en çok eleştirilen ismi olan Arda Turan, Türkiye'nin turnuvaya veda etmesinin ardından Instagram hesabından duygusal bir paylaşımda bulundu.

Arda Turan: 'Annemi ağlatanları affetmeyeceğim'

Arda Turan: 'Annemi ağlatanları affetmeyeceğim'İşte Arda Turan'ın o yazısı;

"Bir masaya oturduk hep beraber üzüntülerimizi sevinçlerimizi koyduk ortaya kocaman adamların ağladığını gördüm. Bu sefer ben ağlamadım teselli tarafındaydım kardesinin gözyaşı bazen kendininkinden kıymetli oluyor. Bu fotoğrafa baktığımda her halleriyle gurur duyduğum arkadaşlarımı gördüm bir ömür boyu da öyle görücem bu akşam herkese olduğu gibi bize de zordu hala da zor ama bütün bunları bıraktığımızda geriye bayrağımız ülkemiz milletimiz kaldı biz sizler için burdaydık bayrağımızı dalgalandırabilmek için azda olsa bunu yaptığımıza inanıyorum futbolla ilgili elimzden geleni yaptık bazen futbol böyle olmuyor . sizin bu futbolla ilgili kırgınlıgınız üzüntünüz kızgınlıgınız varsa basımızın üstüne bilirizki halkımız bizi çok sevdiginden böyle yapar... Bize gelince hakkımız varsa helaldir...!!! Siz herseyin en güzelini hakediyorsunuz benim güzel ülkem. İyi gecceler hayırlı sahurlar"


Fatih Terim ve Arda Turan gerginliği belgelendi

Fatih Terim ve Arda Turan gerginliği belgelendiSinem Kobal'dan Arda Turan engeli

Sinem Kobal'dan Arda Turan engeliArda'ya tepki Aslıhan'ı ağlattı!

Arda'ya tepki Aslıhan'ı ağlattı!Arda Turan'ın babası konuştu

Arda Turan'ın babası konuştu

Bunlarda ilginizi çekebilir: