Arda Turan ile Aslıhan Doğan barıştı mı?

Bir küs barışık süren ilişkilerini noktaladıklarını açıklayan Arda Turan ile Aslıhan Doğan'ın yeniden barıştıkları konuşuluyor. Arda Turan'ın Aslıhan Doğan'ın kardeşi Dilahan Doğan'ın doğum günü için İspanya'dan İstanbul'a gelmesi ise iddiaları kuvvetlendiriyor.

Sosyete

Arda Turan ile Aslıhan Doğan barıştı mı? Aslıhan Doğan ile Barcelonalı futbolcu Arda Turan’ın 10 yıllık arkadaşlığı, Mayıs 2015’te aşka dönüşmüştü. Bir darılıp bir barışan sevgililer geçen Eylül’de yine ayrılmıştı. Arda Turan sosyal medyadan “İlişkimizi saygı çerçevesinde sonlandırdık. Bundan sonraki hayatında kendisine sağlık ve mutluluk diliyorum” açıklamasını yapmıştı. Ama Ekim’de 4’üncü kez barışmışlardı.

Arda Turan ve Aslıhan Doğan aşkı için ilginç anket!

Arda Turan ve Aslıhan Doğan aşkı için ilginç anket!ANNE BABASI DA VARDI

Arda Turan ile Aslıhan Doğan barış sonrası birlikte hiç ortaya çıkmamıştı. Kural cumartesi akşamı bozuldu. Arda Turan sevgilisinin kardeşi Dilahan Doğan’ın doğum günü için İspanya’dan İstanbul’a geldi. Doğan Ailesi’nin Çubuklu’daki evlerinde yapılan kutlamaya katıldı. Partide Aslıhan’ın anne-babası Güler-Sabri Doğan da vardı. Dilahan 29 yaşına bastı. (Kaynak: posta.com.tr)

İtalya'da aşk tazelediler!

İtalya'da aşk tazelediler!
Aslıhan Doğan, Arda Turan'ı altıncı kez affetti!

Aslıhan Doğan, Arda Turan'ı altıncı kez affetti!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: