Arda Turan ile Aslıhan Doğan kavga mı etti?

Arda Turan ve sevgilisi Aslıhan Doğan arasında sular durulmazken ikilinin dün gecce Bodrum'da bulunan bir mekânda sert bir tartışma yaşadıkları iddia edildi.

Magazin

Arda Turan ile Aslıhan Doğan kavga mı etti? Arda Turan ve sevgilisi Aslıhan Doğan arasında sular durulmuyor. Ayrılıp barışan ikili dün gecce Bodrum'da bulunan bir mekânda sert bir tartışma yaşadı. Olaylı geccenin sabahında Aslıhan Doğan yalnız görüntülendi. Morali hayli bozuk olan Doğan'ı arkadaşları teselli etti.

Gazeteci Bilal Meşe’ye uçakta saldırıp küfürler etmesinin ardından Milli Takım’dan ayrılan ve eleştirilerin odağı olan futbolcu Arda Turan, sıkıntılı günleri ayrılıp barıştığı sevgilisi Aslıhan Doğan ile atlatmaya çalışıyordu.

BODRUM’A GİTTİLER
Bir süredir gözlerden uzak yaşamaya dikkat eden, gazetecilerle iletişim kurmaktan kaçınan Arda Turan, tatil için sevgilisi Aslıhan Doğan ile Bodrum’u tercih etti.

SERT TARTIŞMA
Ancak ikili dün eğlenmek üzere arkadaşlarıyla beraber gittikleri bir mekânda şiddetli bir tartışma yaşadı. Çiftin kıskançlık yüzünden tartıştığı öğrenilirken, Arda gecce boyunca kafasını telefonundan kaldırmadı ve sevgilisiyle hiç konuşmadı.

DOĞAN BİR GÜN SONRA YALNIZDI
Tartışmanın yaşandığı gecenin sabahı Aslıhan Doğan, beach’te yalnız güneşlendi ve çok moralsiz olduğu gözlendi. Turan’ın sevgilisinin yanına gitmemesi akıllara “Yeniden mi ayrıldılar?” sorusunu getirdi.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: