Arda Turan doğacak bebeğini öpmeye doyamadı!

Ünlü futbolcu Arda Turan ile eşi Aslıhan Doğan Turan Bodrum’da tatil yaparken objektiflere yakalandı.

Magazin

Arda Turan doğacak bebeğini öpmeye doyamadı! Bodrum’un Cennet Koyu’na demirlediği ve yeni aldığı lüks teknesinde hamile eşi Aslıhan Doğan Turan ile tatil yapan Arda Turan geçtiğimiz gün aynı koyda teknesi bulunan Başakşehir futbol takımından arkadaşı Emre Bölezoğlu ve ailesi ile denize girdi.

Arda Turan ile Aslıhan Doğan Turan'ın 'dadı' kararı!

Arda Turan ile Aslıhan Doğan Turan'ın 'dadı' kararı!Teknelerini yan yana bağlayan iki futbolcu, bol bol yüzüp suya balıklama atladı.

Bugüne kadar bikinili görüntülenmeyen Aslıhan Doğan ilk kez bikinili görüntülenirken, karnının da hayli büyüdüğü görüldü. Aslıhan Turan’ın şişmiş göbeğini ve doğacak çocuğunu seven Turan, eşinin göbeğini defalarca öperek sevmesi objektiflere yansıdı.

Bebek göründü!

Bebek göründü!Karnını okşayıp suda yüzen eşi Arda Turan’la sohbet eden Aslıhan Doğan Turan oldukça neşeliydi. Arda Turan ve Aslıhan Turan bir erkek bebek bekliyor. Çift oğullarına Hamza Arda ismini verecek.

"Can' değil, 'Hamza Arda"Arda Turan ve Aslıhan Doğan tatillerine kaldıkları yerden devam etti!

Arda Turan ve Aslıhan Doğan tatillerine kaldıkları yerden devam etti!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: