ARDA TURAN, KOBAL'IN ÇALIŞMASINA KARIŞTI MI?

Atletico Madrid’te top koşturan milli futbolcu Arda Turan’la sevgilisi Sinem Kobal’ın ayrılık haberlerindeki sır perdesi aralanıyor. İddiaya göre, çiftin ilişkilerindeki sorunların nedeni, Turan’ın sevgilisinden çalışmamasını istemesi.

Magazin

ARDA TURAN, KOBAL'IN ÇALIŞMASINA KARIŞTI MI? 2.5 yıldır büyük aşk yaşayan Arda Turan-Sinem Kobal çiftinin ayrıldıklarına dair haberlerin ertesinde, Arda Turan'dan açıklama geldi ama iddialar gecikmedi.

Bunlardan öne çıkanı, milli futbolcunun oyuncu sevgilisine söylediği bir söz yüzünden kopmanın yaşandığı yönünde. Sık sık yanına, Madrid’e gelen sevgilisi Kobal’dan çalışmamasını isteyen Turan, iddiaya göre, Kobal’a “Ben yeterince para kazanıyorum, işlerini tamamen bırak ve İspanya’da benimle yaşa” dedi.

‘Mor Menekşeler’ dizisinde konuk oyuncu olan ve oyunculuğa devam etmek isteyen Kobal ise, kurduğu yapım şirketinin işleriyle de ilgilenmek istediğini belirterek sevgilisinin talebini reddetti. Bunun üzerine kavgaya tutuşan çift, bir süre ilişkilerine ara verme kararı aldı, Kobal, eşyalarını toplamadan İstanbul’a döndü. Turan’la Kobal, yine de “Bu iş kesin bitti” açıklaması yapmaktan kaçınıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: