"Öldür beni karın olduğunu bilmiyordum!"

Arda Turan ile Berkay arasında yaşanan kavganın perde arkası ortaya çıktı. Detayları okurken "bu kadarı filmlerde bile olmaz" diyebilirsiniz.

Magazin

"Öldür beni karın olduğunu bilmiyordum!" Önceki gün Emirgan'da bir mekanda Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdı. Olayların perde arkası da bir bir ortaya çıktı. Böylelikle yaşanan rezaletin büyüklüğü de gözler önüne serilmiş oldu.

Berkay'ın ve eşi Özlem Ada Şahin'in anlattıklarını okuyunca "bu kadarı filmlerde bile olmaz" diyebilirsiniz.

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin: Arda Turan bana asıldı!

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin: Arda Turan bana asıldı!İşte yaşanan olaylar..

Gecce yarısından sonra Berkay eşiyle birlikte Emirgan'da bir mekana gidiyor. O sırada arkadaşlarıyla mekanda eğlenen Arda Turan, Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'in koluna dokunarak "Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın" diyor. Bunu duyan Berkay da Arda Turan'ın yanına giderek, "Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşacağız" diyor. Daha sonra eşine dönerek "Hadi eve göndereyim seni" diyor. İşte tam o sırada Arda Turan, Berkay'a kafa atıyor. Kanlar içinde kalan Berkay hemen hastaneye götürülüyor.

Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdı!

Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdı!Olaylar bununla da bitmiyor.

Daha sonra Arda Turan eline bir silah alarak hastaneye geliyor ve Berkay'a “Ben senin karın olduğunu bilmiyordum. Öldür beni, çok pişmanım. Ben çok büyük öküzlük ettim. Özür dilerim" diyor.

Berkay yaptığı açıklamada:

“Bütün hukuki yollara başvuracağız. Şu anda evimdeyim, doktorlar kontrole geldi. Ameliyat olup olmayacağım belli değil. Arda'nın benim eşimi tanımaması mümkün değil. Yıllardır süren ve göz önünde olan bir evliliğim var ” dedi.

ASLIHAN DOĞAN HAMİLE

Bu arada Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan 8.5 aylık hamile. Karnı burnunda olan Doğan'ın bu yaşananlar sonrasında nasıl bir tavır alacağı ise merak konusu oldu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: