Arda Turan, Sinem Kobal'ın tüm eşyalarını gönderdi!

Arda Turan, İspanya'daki evinde bulunan eski nişanlısı Sinem Kobal'ın eşyalarını kargoyla gönderdi. Evine gelen paketleri gören güzel oyuncu, şok oldu!

Magazin

Arda Turan, Sinem Kobal'ın tüm eşyalarını gönderdi! Evlilik oyunlarıyla magazin dünyasının en çok konuşulan çifti olan Sinem Kobal ve Arda Turan cephesinde sular durulmuyor.

4 yıllık aşklarını geçtiğimiz aylarda bitiren ikiliden Arda Turan, yeşil sahalarda fırtınalar estirirken, Sinem Kobal ise oyunculuk kariyerine tam gaz devam ediyor.

İddialara göre İspanya'nın Atletico Madrid takımında futbol oynayan Arda Turan ile Sinem Kobal arasında artık hiç bir bağ kalmadı.

ARDA, SON GOLÜ ATTI

Aşkı kafasında tamamen bitiren Turan, evinde adeta Sinem temizliği yaptı. Futbolcu, İspanya'nın La Finca bölgesindeki evinde bulunan eski nişanlısına ait bütün eşyaları kargoyla İstanbul'a gönderdi.

Evine gelen paketleri görünce büyük bir şok yaşayan Kobal'ın ağlama krizine girdiği öğrenildi. Konuşulanlara göre güzel oyuncuyu, Arda'nın attığı bu golden sonra yakın arkadaşları teselli etti.

iDDiALAR YALANMIŞ

Ayrılık sonrası Arda'nın Sinem Kobal'ın peşinden koştuğu ve barışmak istediği konuşulmuştu. Ancak futbolcunun bu iddiaları yalanladığı konuşuluyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: