Arda Turan sonunda itiraf etti!

Geçtiğimiz günlerde Dilara Endican'ın programına konuk olan ve "Sinem benim baştacım" diyen Arda Turan, ilk defa ayrıldıklarını itiraf etti...

Magazin

Arda Turan sonunda itiraf etti! Beş yıllık ilişkilerini evlenmek üzereyken bitiren ikiliden Turan, "Söylemezsem Olmaz" programının sunucularından Mert Öğün'e ayrıldıklarını itiraf etti. Beş yıllık ilişkilerini evlenmek üzereyken bitiren Arda Turan ve Sinem Kobal çiftinin ilişkisi tamamen koptu. Milli yıldız Turan, formasını giydiği Atletico Madrid ile Barcelona arasında oynanan maçtan sonra 'Söylemezsem Olmaz' programının yorumcusu Mert Öğün'le buluştu. Öğün'e, Sinem Kobal'la ilişkisi için Turan, "Şu an ayrıyız" dedi.

Arda Turan'nın kendisine çok dikkat ettiğini söyleyen Öğün, "Ligde şampiyonluğa oynadıkları için Arda kendisine dikkat ediyor... Bir restorana gittik, Arda'nın canı tatlı istedi. Bir gün sonra tartılacağı için tatlıyı yememek için düşündü... Şu anda tamamen takımını düşünüyor" diye konuştu... Programda daha sonra Türkiye ile İspanya arasındaki magazin hayatı tartışması yaşandı. Arda Turan'ın İspanya'da rahat ettiğini söyleyen Mert Öğen'e diğer yorumcu Oya Aydoğan, "İki erkek buluşmuşsunuz. İspanya basını sizi niye çeksin?" diyerek karşılık verdi. Öğün'se, "Nereden biliyorsun masada kim olduğunu?" diyerek akıllarda soru işareti bıraktı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: