Arda Turan: Yatakta top sektiren adamım

Atletico Madrid’de top koşturan milli futbolcu Arda Turan, GQ Dergisi’ne konuştu.

Magazin

Arda Turan: Yatakta top sektiren adamım Turan “Hayatımda artık özlem yok. Teknoloji var. Sevdiklerini mi özledin? Bir tuşa basıp görüntülü konuşuyorsun. İnsan uzaktan da sever. Bazı insanları uzaktan sevmek daha iyi” diye konuştu. Sinem Kobal’la ilişkisini bitiren Arda Turan özel hayatı hakkında şöyle konuştu: “Arkadaşlarım ‘yakışıklı değilsin’ diye benimle makara yapar. Bir kadının beni beğenmesine gerek yok. Ben beğeneyim yeter. Kadınlar güçlü, başarılı, korumacı erkek seviyor. Bunların hepsi bende var. Zaten bir insanın oturacağı evle, evleneceği kişi bir yerde beklermiş.”

‘Yatakta top sektiren adamım’

Turan futbol tekniğini eleştiren spor yorumcuları için “Tekniği fena değil ne demek! Ben yatakta top sektiren adamım. Ama sınırlarımı da bilirim. Hayatımda hiçbir zaman bir Ronaldo, bir Messi olamam.?Ama iyi bir takımın çok iyi parçası olurum’ diye konuştu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: