ARDA TURAN YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI!

Arda Turan, Sinem Kobal'dan sonra gönlünü sosyetik güzel Selin İmer'e kaptırdı. Madrid'de futbolcunun evinde kalan İmer, 2 hafta sonra bitecek İspanya Ligi sonrası yeni aşkıyla tatile gidecek..

Magazin

ARDA TURAN YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI! Magazin ve futbol dünyası yine birlikte! Atletico Madrid'in yıldız futbolcusu Arda Turan, sosyetik güzel Selin İmer'le yeni bir aşka yelken açtı. Turan, uğruna Türkiye'yi bırakıp Madrid'e yerleşen Sinem Kobal'la ihanet yüzünden Şubat ayında ayrılmıştı. Futbolcunun kendisine aldattığını öğrenen güzel oyuncu ise soluğu İstanbul'da almıştı.

İddialara göre Yıldız futbolcu Arda Turan, birkaç haftadır Selin İmer'le aşk yaşamaya başladı. Arkadaşı Gamze Karaman'la İspanya'ya giden İmer, otel yerine Turan'ın evine yerleşti. Bir süre sonra Karaman İstanbul'a döndü ama Selin İmer kaldı. Madrid sokaklarını sarmaş dolaş arşınlayan ikili, şimdilik aşklarını gizlemeyi tercih ediyor.

Silen İmer, Alican Ulusoy, Doruk Kaya ve Beşiktaş eski Başkanı Serdar Bilgili gibi ünlülerle yaşadığı aşklarla magazin sayfalarını süsledi. (Takvim)

* Sinem Kobal ile Arda Turan ilişkisi, ünlü futbolcunun ihaneti yüzünden bitmişti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: