Arda Turan'dan Cumhurbaşkanı'na destek mesajı

Arda Turan, darbe girişiminin hedef isimlerinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek veren duygusal bir mesaj yayımladı.

Diğer Haberler

Arda Turan'dan Cumhurbaşkanı'na destek mesajı Cumhurbaşkanı Erdoğan ile aynı karede yer aldıkları bir fotoğrafı paylaşan Turan, o karenin altına "Şimdi siz yalaka dersiniz deyin...!!! Hayatı boyunca devletin hiç bir kurumundan bir şey istememiş biri olarak yazıyorum.. Hastalandık aradın, üzüldük aradın, sevindik aradın, Allah'ın selamını gönderdik aradın, dünyanın her yerinde sahip çıktın sizinle konuşurken siz bile demedik. Abilik yaptınız her şartta bize ...! Sahip çıktınız..! Bugün sizin için zor günse bu gün yanındayız efendim ...! Ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birleştirecek insanları toparlıycaksınız Allah iki cihanda sizi multu etsin!! Benim vicdanımdaki vefa sevgiyle!!! Benim başkomutanım sizsizsiniz!!!! Her şartta... ( futbolcuyum tarafım var fikrim var özgürüm )!!! #yaşasıntürkiyecumhuriyeti" mesajını yazarak darbe ile görevinden indirilmeye çalışılan Cumhurbaşkanı'na desteğini net bir şekilde gösterdi.


Arda Turan'ın bu paylaşımı bir saat için 100 bine yakın beğeni ve 10 binden fazla yorum alarak sosyal medyada olay yarattı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: