ARDA TURAN'DAN İLGİNÇ YÖNTEM!

Selin İmer’le aşk yaşadığı haberlerine karşı Sinem'i arayan Arda Turan, eski sevgilisinin telefonlarına cevap vermemesi üzerine, Sinem Kobal’a söylemek istediklerini basın açıklamasıyla duyurdu.

Magazin

ARDA TURAN'DAN İLGİNÇ YÖNTEM! İsmi Selin İmer’le aşk dedikodularına karışan Arda Turan’nın bu iddia üzerine basın açıklaması yapmasının sırrı ortaya çıktı. İnternet sitelerinde bu haberi görür görmez çılgına dönen ünlü futbolcunun ilk iş olarak ayrıldığı sevgilisi Sinem Kobal‘ı aradığı öğrenildi.

Turan’ın bu iddianın yalan olduğunu söylemek için aradığı Kobal, telefonuna önce yanıt vermedi, daha sonra cebini tamamen kapattı. Kobal’a ulaşamayan Turan, bunun üzerine yazılı açıklama yaptı ve eski aşkına bir nevi “Seni hala seviyorum, hayatıma kimseyi almadım, alamam” mesajını verdi. Bu yazılı açıklamaya rağmen telefonunu hala kapalı tutan Sinem Kobal’ın nasıl bir yol izleyeceği merak konusu oldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: