Arda Turan'ın Aslıhan Doğan'sız İstanbul çıkartması

Barcelona’da forma giyen Arda Turan, bir günlüğüne İstanbul’a geldi. Ünlü futbolcu, arkadaşlarıyla gecce turuna çıktı.

Magazin

Arda Turan'ın Aslıhan Doğan'sız İstanbul çıkartması Mekanda Hakan Şükür ve Gökhan Şükür’le eğlenen ünlü futbolcu, çıkışta habercilere “Lütfen, rica ediyorum, bir günlüğüne geldim. Yarın döneceğim, beni bu gecce es geçin” diye ricada bulundu.


Turan ardından Karaköy Mitte adlı mekana geçti. Buradaki eğlenceden sonra tekrar karşısında gazetecileri gören futbolcu, “Çok iyiyim, her şey yolunda” açıklamasını yaptı. Ünlü futbolcu, kendisiyle fotoğraf çektirmek için mekandan çıkan yabancı kadın hayranlarını da kırmadı. Turan, “Bunları yayınlamayın, bu da benim hayranlarımla aramızdaki özelimiz olsun” dedi.


Bir günlüğüne geldiğini söylediği İstanbul’da aynı akşam iki mekan gezen ünlü futbolcunun yanında sevgilisi Aslıhan Doğan’ın olmaması dikkat çekti.


Arda Turan, kendisini bekleyen aracına değil, Gökhan Şükür’ün aracına bindi.


Şükür’ün aracı geri geri gelince Turan’ın arkada bulunan cipine çarptı. Turan, “Hop hop benim araca çarptın” diyerek gülmeye başladı.


Arda Turan, yeni açtığı esnaf lokantasında dostlarını ağırladı.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: