ARDA TURAN'IN KÜÇÜK SIRRI!

Eski ve yeni sevgilisi aynı dizide!

Magazin

ARDA TURAN'IN KÜÇÜK SIRRI! Galatasaraylı Arda Turan'ın sevgilisi Sinem Kobal'ın rol aldığı Küçük Sırlar dizisinde Heves'i canlandıran Dilara Öztunç'un Arda'nın eski sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Öztunç, iki yıl önce Arda'nın maçlarını kaçırmıyormuş.

ARDA'DAN İMZALI FORMA
Küçük Sırlar' ın içinden büyük bir sır çıktı! Galatasarayl ı Arda Turan'ın yeni sevgilisi Sinem Kobal ile eski sevgilisi olduğu iddia edilen Dilara Öztunç, Küçük Sırlar dizisinde rol arkadaşı oldu. Dizide Heves'i canlandıran Öztunç, iki yıl önce Arda'nın maçlarını hiç kaçırmıyordu. Cimbom'un kaptanı attığı golleri tribünde imzalı formayla kendisini izleyen Dilara Öztunç'a koşarak kutluyordu.

DİZİDE KIVANÇ'LA ÖPÜŞMÜŞTÜ
12008 Elite Model Look Yarışması üçüncüsü olan Dilara Öztunç, 'Aşk-ı Memnu dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ ile öpüşme sahnesiyle adını duyurdu. O günlerde Tatlıtuğ ile öpüşeceği için 2 gece uyumadığını söyleyen Öztunç o sahneyi, "Kıvanç, 'Korkma, ateşli değil, masum bir şekilde öpeceğim seni' diyerek beni rahatlattı" diye anlatmıştı. Dilara Öztunç'un adı bir arada Oktay Kaynarca ile anıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: