Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler evlendi! İşte nikahtan ilk görüntüler

Ünlü şef Arda Türkmen, sosyal medya fenomeni Melodi Elbirliler ile dün akşam dünyaevine girdi. Yaklaşık bir yıllık beraberliklerini sade bir nikahla taçlandıran ünlü çiftin düğünü sosyal medyada ilgi gördü. Aile ve yakın arkadaşlarının katıldığı 200 kişilik bir düğünle evlenen çiftin hem koronavirüs vakaları hem de iş yoğunlukları nedeniyle balayı yapmayacakları öne sürüldü.

Magazin

Arda Türkmen ve Melodi Elbirliler evlendi! İşte nikahtan ilk görüntüler Sosyal medya fenomeni Melodi Elbirliler ile Arda Türkmen Beşiktaş'ta bulunan bir otelde evlendi. Çiftin evet dediği anlar sosyal medyada dikkat çekti. Ünlü şef Melodi Elbirliler'e Bodrum tatilindeki akşam yemeğinde evlenme teklifi etmişti.

Aile ve yakın arkadaşlarının katıldığı 200 kişilik bir düğünle evlenen çiftin hem Koronavirüs vakaları hem de iş yoğunlukları nedeniyle balayı yapmayacakları öne sürüldü. Arda Türkmen dün akşam yanında olan dostlarına ve iyi dileklerde bulunan sevenlerine teşekkür etti. "Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz."


Geçtiğimiz günlerde görüntülenen Melodi Elbirliler, evlilik hazırlıklarını tamamladıklarını duyurmuştu.

Elbirliler, “Düğün tarihi belli fakat günü paylaşmak istemiyorum. Sadece yaz bitmeden diyebilirim. Hazırlıklar tamamlandı. Gelinliğimi de satın aldım” diye konuşmuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: