Aref'i kobra ısırdı, Bakanlık devrede!

Yaptığı gösterilerle 'Yetenek Sizsiniz Türkiye'ye damga vuran ve adını tüm Türkiye'ye duyuran Aref Ghafouri'yi gösterilerinde kullandığı yılan ısırdı. Apar topar hastaneye kaldırılan Ghafouri tedavisi için Mısır ya da Fransa'ya götürülecek. Zehirli yılanın panzehiri Türkiye'de bulunmuyor.

Magazin

Aref'i kobra ısırdı, Bakanlık devrede! Acun Ilıcalı'nın programı 'Yetenek Sizsiniz Türkiye' ile adını duyuran sihirbaz Aref Ghafouri, bir süredir Antalya'da bazı otellerde gösteri yapıyordu. İran asıllı Türk vatandaşı Aref Ghafouri'yi dün öğle saatlerinde gösterisi için hazırlık yaparken 'kobra' cinsi yılanı, sağ elinin bilek üstünden ısırdı. Kolunu bir bez parçasıyla sıkarak zehirin bütün vücuduna yayılmasını önleyen ünlü sihirbaz Aref, Rus asistanı Yana Vinter ile birlikte Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne geldi.

Ve Aref Ghafouri’nin sırrı ortaya çıktı!

Ve Aref Ghafouri’nin sırrı ortaya çıktı!
Yılan ısırma ünitesinde ilk müdahalesi gerçekleştirilan Aref Ghafouri için seferber olundu. Yapılan gözlem ve tahlillerde yılanın ısırdığı yerde kısmi komplikasyon tespit edilirken, kobra yılanı panzehirinin Türkiye'de olmadığı söylendi.

Aref Ghafouri:

Aref Ghafouri: "Boğazı yarıp yürüyeceğim"BAKANLIK DEVREYE GİRDİ!

GecCeyi Antalya'da hastanede geçiren Aref, özel uçakla tedavisi için Mısır veya Fransa'ya götürülecek. Özel ambulans uçak havalimanında bekletilirken, vize işlemlerinin yapılabilmesi için Dışişleri Bakanlığı da devreye girdi.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: