ARİF UZAY YOLUNDA

Uluslararası Londra Bilimkurgu ve Fantastik Filmler Festivali'ne, bu yıl G.O.R.A ve A.R.O.G da davet edildi.

Magazin

ARİF UZAY YOLUNDA 29 Nisan-4 Mayıs günleri arasında yapılacak Uluslararası Londra Bilimkurgu ve Fantastik Filmler Festivali'nde Cem Yılmaz iki filmiyle birden ödül için yarışacak.

TEK BİLETLE İKİ FİLM BİRDEN

CEM Yılmaz'ın ülkemizde büyük ilgi gören iki komedisi, G.O.R.A ve A.R.O.G, İngilizlerin de dikkatini çekmeyi başardı. Bu yıl sekizinci kez düzenlenen organizasyon, İngiltere'de bilim kurgu ve fantastik filmlere kucak açan tek festival. G.O.R.A ve A.R.O.G, 3 Mayıs'ta tek biletle 'iki film birden' modeliyle art arda gösterilecek ve gösterimlere Cem Yılmaz da bizzat katılacak.

“İKİ FİLM DE ÇILGINCA KOMİK”

FESTİVALİN internet sitesinde G.O.R.A ve A.R.O.G için “İki film de çılgınca komik ve klasik bilimkurgu filmlerine göndermelerle dolu. İki filmi tek biletle perdede izleme şansını kaçırmayın” yorumu yapılıyor. Cem Yılmaz festivalde ödül kazanırsam heykelciği usta Fransız yönetmen Marc Caro'nun elinden alacak.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: