ARINÇ 'İZDİVAÇ'LARA ÇOK SERT ÇIKTI!

DÖRT BEŞ TANE SERSERİ BULUYORLAR... BÜLENT ARINÇ'TAN İZDİVAÇ PROGRAMLARINA SERT TEPKİ! Bülent Arınç, televizyon kanallarındaki evlendirme programlarını eleştirerek, RTÜK'e çağrıda bulundu.

Magazin

ARINÇ 'İZDİVAÇ'LARA ÇOK SERT ÇIKTI! TRT ve Anadolu Üniversitesi'nin işbirliği çalıştayına katılan Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç'ın gündeminde "izdivaç" programları vardı.

Arınç, izdivaç temalı programlara sert eleştirilerde bulundu ve reyting uğruna yapılan bu programlardan dolayı RTÜK'ü göreve davet etti.

Değişik formatlarda farklı televizyon kanallarında hazırlanan programlar gün boyunca yayında. Birbirinin benzeri olarak tasarlanan programlar oldukça ilginç ve düşündürücü görüntülere sahne oluyor.

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, sıradışı görüntülere sahne olan programları reyting kaygısı olarak değerlendiriyor.

Arınç, "Kendilerini hayırlı bir işe vesile sayan programların konukları ise televizyon televizyon geziyor. Dört beş tane serseri buluyorlar, orada onları paçavraya çeviriyorlar. O kadınlar adına üzülüyorum... O akılsız erkekler adına üzülüyorum... " dedi.

İzdivaç programları için "aferdersiniz kusmak istiyorum" diyen Arınç, sözlerini "RTÜK'ün insiyatif kullanması lazım, daha önce çağırdık konuştuk, bunlar rica minnetle yapılacak şeyler değil" şeklinde sürdürdü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: