ARINÇ'TAN CEM YILMAZ'A 'SEKS' CEVABI!

Cem Yılmaz'ın, "İyi ama hayatta her şey seks ile başlar" sözlerini, Arınç böyle değerlendirdi...

Magazin

ARINÇ'TAN CEM YILMAZ'A 'SEKS' CEVABI! Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, geçen Ocak’ta içki düzenlemeleriyle ilgili bir soru üzerine yaptığı “Hayatta her şey içki ve seksten ibaret değildir” açıklaması sonrasında “İyi ama hayatta her şey seks ile başlar. İçinizde mitoz bölünme ile doğan var mı” diye espri yapan Cem Yılmaz’a ince bir gönderme yaptı.

Bursa’da AMATEM’in açılışını yapan Arınç kendisinin “Her şey alkolden ibaret değildir” derken yanına bir şeyi daha ilave ettiğini hatırlattı. “Her şey seksten de ibaret değildir” dediğini anımsatan Arınç, bu sözlerine garip eleştiriler olduğunu dile getirerek şöyle konuştu:

“Televizyonlarda zaman zaman talk showlara çıkan birisi ’Ben mitoz bölünmeyle dünyaya geldim’ dedi. Yani bana mesaj gönderdi. Şimdi o değerli şovmene son kaset olaylarını hatırlatmak istiyorum. Bunların üzerinde konuşacak değiliz. Ama yayınlanan her kaset, dünyayı seksten ibaret gören, gayri ahlaki ilişkilere giren, kendi eşini aldatırken herkesi aldatabileceğini herkese ilan eden kötü görüntülerdir. Evet aile hayatı, birlik, bütünlük, yeni nesillerin meydana gelmesi, sağlıklı bir şekilde, ahlaki bir şekilde olmalıdır.”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: