'ARKA SOKAKLAR'DA EKİP DAĞILIYOR MU?

Pazartesi günlerinin merakla beklenen dizisi 'Arka Sokaklar'da bu haftada heyecan dorukta. Dizinin bu akşam yayınlanacak olan bölümünde ilginç bir olay yaşanacak ve belki de ekip dağılacak..

Magazin

'ARKA SOKAKLAR'DA EKİP DAĞILIYOR MU? İşte yeni bölümde olacaklar;

Harun, zengin birişadamı olan Edip’in oğludur. Cinsel sapıklıkları ve şiddet eğilimi vardır. Evinde Gözde adlı kıza tecavüz edecekken ekip yetişir ancak, Harun’u ellerinden kaçırırlar. Murat, Harun’un peşine düşer. Aracını sıkıştırırlar fakat, Harun’u durdurmak kolay değildir. Arabadan çıkardığı sopayla Murat’a vurmaya kalkar. Murat, Harun’u etkisiz hale getirir ve emniyete götürürler. Edip, işinde son derece iyi olan avukatı Azra’yı alıp hemen emniyete gelir. Sorguda Hüsnü ve Sinan, Harun’u fazlasıyla sıkıştırırlar. Ancak, Azra’nın her soruya bir cevabı vardır. Harun mahkemeye sevk edilir. Mahkemede Azra, Harun’un serbest kalmasını sağlar ve Murat’a müvekkiline darptan dava açar. Vedat Müdür, Rıza’yı odasına çağırır. Azra’nın davayı geri çekmek için tek bir şartı vardır. O da Murat’ın basının karşısına çıkıp Harun’dan özür dilemesidir. Eğer bu özrü dilemezse üst makamlarla görüşüp bu özel ekibi dağıtmakla tehdit etmektedirler. Rıza ekibin dağılacağını Murat’a söylemez, sadece davayı geri çekmek için özür dilemesini istediklerini, aksi takdirde ceza alması için ellerinden geleni yapacaklarını söyler...

vid
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: