'ARKA SOKAKLAR'DA HEYECAN DORUKTA!

Zafer Ergin, İlker İnanoğlu, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Berk Oktay, Uğur Pektaş ve Zeynep Beşerler’i başrollerinde izlediğimiz “Arka Sokaklar”; temposu, heyecan ve gerilim dozu yüksek bir bölümle karşımızda.

Magazin

'ARKA SOKAKLAR'DA HEYECAN DORUKTA! Mesut ve Melek'i gelinlik ve damatlıklar içerisinde göreceğimiz “Arka Sokaklar”a, bir cinayeti çözmek üzere gizli görevlendirilen Hüsnü'nün ölümle burun buruna gelmesi damga vuracak.

İşte bu akşam yaşanacak olaylar;

Ekip, 11 günde altı tane ceset bulmuştur ve hiçbirinin de fail ya da failleri belli değildir. Cinayetlerin her biri farklı farklı şekillerde işlenmiştir. Cesetlerden biri, öldürüldükten sonra asılmıştır. Asılan halatta akrilik boya izine rastlanılır. Ressamların kullandığı cinsten bir boya izidir bu. En son İdil adında resim atölyelerinde modellik yapan genç kız ortadan yok olmuştur. Yapılan araştırmada İdil, resim atölyesinde ölü olarak bulunur. Ekip, Erbil adlı şahıstan şüphelenmeye başlar ama gözaltına alabilmek için kesinlikle emin olmaları gerekmektedir. Hüsnü gizli göreve girecektir. Tip değiştirir. Küratör olarak Erbil'le tanışıp, güvenini kazanacaktır. Erbil'le tanışmayı başarır. Meslektaş olduklarını öğrendikleri anda da arkadaş olmaları daha da kolaylaşır. Erbil bir süre sonra Hüsnü’nün polis olduğunu öğrenir ancak belli etmez. Atölyeye götürür. Etkisiz hale getirip stüdyoyu yakmaya kalkar...

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: