‘Arkadaşım’ 300.000 seyirciyi devirdi…

Sahne üzerinde, tamamı doğaçlama olarak hayat verdiği ‘Arkadaşım’ karakteriyle 10. yılını kutlayan Tolga Çevik, 2016 yazını turneyle karşılıyor! Bu sezon ‘Müdür Ne’aptın?’ adıyla seyirciyle buluşan gösteri, 2006’dan bu yana 400’ü aşkın kez sahnelendi!

Magazin

‘Arkadaşım’ 300.000 seyirciyi devirdi… Tolga Çevik sahne üzerinde ‘Arkadaşım’ karakteriyle bugüne kadar 1500’ün üzerinde hikaye sahneledi, macera yaşadı.

300.000 SEYİRCİ REKORU İZMİR’DE!

Tolga Çevik’in, ‘Minik’ lakaplı müzisyen Özer Atik ve ‘Yönetmen Sesi’ olarak gösteride yer alan Fırat Parlak ile birlikte sahnelediği ‘Müdür Ne’aptın?’, seyirci sayısını 300.000’in üzerine, İzmir ve Antalya gösterileri ile çıkaracak!


TOLGA ÇEVİK: “YILLARDIR MUHTEŞEM BİR SEYİRCİMİZ VAR!”

Sahneye nasıl bir macera yaşayacağını bilmeden çıkan Tolga Çevik, her sezon aynı heyecanı yaşadığını şu cümlelerle anlatıyor: “Çılgın bir atmosfer var. Muhteşem bir seyircimiz var yıllardır. Onlar bize sahip çıktı, biz onları saydık, sevdik. İnşallah tekrar çok eğleneceğimizi düşünüyorum. Yine ‘ne yapacağız, ne edeceğiz, ne oldu bilmiyoruz’ adlı formatımızla hayattayız. Allah yardımcımız olur diye düşünüyorum çünkü başka kimse yardımcı olmuyor. Ne yalan söyleyeyim çok heyecanlıyım”.


GÖSTERİYLE BÜYÜYEN SEYİRCİYE ÖZEL TEŞEKKÜR!

Tolga Çevik 20-21 Mayıs İzmir ve 27 Mayıs Antalya gösterileri öncesi heyecanını şu şekilde dile getirdi: “Bizim seyircimiz çok çılgın bir seyirci. Biz 10 yıldır, akşama ne oynayacağımızı bilmeden kendimizi sahneye atıyoruz. Haydi ben deliyim, aylar öncesinden bizi seyretmeye “kesin güleceğiz” diye geliyorlar, biz “sen gel” deyince koşa koşa sahneye gelip bize kendilerini teslim ediyorlar.

Biz bile sahnede ne olacağını bilmiyoruz, mucizevi şeyler. O yüzden seyircilerimizi de bir kez daha tebrik ediyoruz” dedi ve ekledi “Onlarsız buraya kadar gelmezdi, ölene kadar sürdürülebilecek bir proje”.


“YİNE ÇOK GÜLECEĞİZ YİNE ÇOK EĞLENECEĞİZ!”

“21-22 Mayıs İzmir 27 Mayıs Antalya. Gönlümüzde her zaman ayrı bir yeri olan İzmir ve Antalya seyircimizle 300.00 0 seyirci sayımızı birlikte aşacağız . Çok güzel günler bizim için. Yine çok güleceğiz, yine çok eğleneceğiz. Çok heyecanlıyım”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: