'Arkadaşım Hoşgeldin'e sürpriz konuk!

Diva'nın azarlarından 'Arkadaşım Hoşgeldin' ekibi de nasibini aldı.

Magazin

'Arkadaşım Hoşgeldin'e sürpriz konuk! Son günlerde fenomen olan Arkadaşım Hoş geldin şovunun yılbaşı özel bölümü sürpriz isimle çekildi. Bir gün öncesinden Tolga Çevik’in sosyal medya hesabından Bülent Ersoy’un konuk olacağını duyurduğu bölümün çekimleri önceki akşam Beşiktaş Kültür Merkezi (BKM) de yapıldı.

Bol kahkahalı geçen çekimlerin ardından basın mensupları ile sohbet eden Bülent Ersoy, Tolga Çevik ve Ezgi Mola’nın heyecanları yüzlerinden okundu. Türk Sanat Müziğinin usta ismi Bülent Ersoy’un yanında kız istemeye gelmiş damat gibi oturuyorum diyen Çevik bol kahkahalı bir sohbete imza attı.

Tolga Çevik, Bülent Ersoy ile ilk görüşmeye gittiğimde de karşısında Batingan Sarayından çıkmış bir delikanlı gibiydim ve bizimle birlikte sahne aldığı için çok onure oldum sözlerini söyledi.

Çok uzun zamandan sonra bir tiyatro sahnesinde olmak çok heyecan verici diyen Bülent Ersoy, şimdiye kadar çekimleri bekliyordum şimdi de yayınlanmasını bekleyeceğim ve o zamana kadar da heyecan gitmeyecek açıklamasını yaptı.

Tolga Çevik ve Ezgi Mola ile sahneye çıkan Bülent Ersoy’un gazabından Arkadaşım Hoş geldin’in yönetmeni Fırat Parlak da nasibini aldı. Oynadıkları bir bölümde yönetmeni azarlayan Ersoy “ Fırat benimle eskiden de reklam filmi için çalışmıştı o zamanda benden fırçasını almıştı “ açıklamasını yaptı.Ersoy’un sahnede Ezgi Mola’yı da azarladığı öğrenildi. Röportaj sırasında Ersoy, Ezgi Mola’nın gönlünü aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: