ARKADAŞLIK BİTTİ, AŞK BAŞLADI!

Cem Yılmaz ve Ahu Yağtu yeni bir aşka yelken açtı.

Magazin

ARKADAŞLIK BİTTİ, AŞK BAŞLADI! "Değişmeyen tek şey değişimdir" sözü Cem Yılmaz'la Ahu Yağtu'nun ilişkisi için söylenmiş! Yılmaz ile Yağtu, bir yıl önce Nişantaşı'nda bir barda eğlendikten sonra çıkışta sarmaş dolaş görüntülendi. İkili, fotoğraflarını çeken gazetecilere "Sadece arkadaşız" dedi. Bu olayın ardından güzel manken oyuncu Serkan Altunorak'la el ele gece gezmesine çıktı. Yılmaz ise bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Cansu Dere'ye döndü.

AHU, CEM'İN EVİNE TAŞINDI

Aradan geçen bir yılda köprünün altında çok sular aktı. Bugünlerde sanat camiasında insanların tek konuştuğu konu Cem Yılmaz'la Ahu Yağtu'nun aşkı! Bir yıl önce "Sadece arkadaşız" diyen Yılmaz'la Yağtu birkaç ay önce aşk yaşamaya başladı. Güzel mankenin, son birkaç haftadır ünlü komedyenin Levent'teki evine taşındığı ve orada kaldığı söyleniyor. Dostları, ikilinin çok mutlu olduğunu anlatıyor...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: