Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli!

Bir ilişkiye başlarken karşınızdaki kişiyi tolere etme durumumuz yüksektir. Fakat herkesin kaçırdığı ayrıntı, bir ilişki nasıl başlarsa öyle gider.

Kadın

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli! Bu defa mutluluğu yakalayacağım deyip karşınızdaki insanın kabul edilmeyecek hareketlerini kabul ederseniz en baştan kaybetmiş olacaksınız. Bu nedenle eğer karşınıza kabul edemeyeceğiniz bir erkek modeli çıkarsa fazla vakit kaybetmeyin, mutluluk bir başkasında olabilir.

İşte kaçmanız gereken 5 erkek modeli...

Cimri Erkek: Günümüzde tabi ki de rollerin eşit olmasını savunuyoruz. Bir kadında erkek gibi sosyal çevrede varlığını sürdürmeli ve kendi parasına göre hareket etmelidir. Fakat bazı adab-ı muaşeret kuralları vardır. Bir gün sen ödersin bir karşındaki... Bunu da öyle gözünüzün içine sokarak yapmazsınız. Eğer karşınızdaki daha ilk buluşmada ‘Ben benimkini ödedim sen de hesabını öde de kalkalım’ gibilerinden bir imada dahi bulunduysa, hesabınızı ödeyin, ‘baaay’ diyip oradan hemen uzaklaşın.

Kadınlara karşı saygısı olmayan erkek: Bir erkek size kibar davranıyor diye kadınlara saygısı olduğunu düşünmeyin. Size kibar olmasının nedeni yeni tanışmış olmanız. Ama çevrenizdeki kadınlara nasıl davrandığını gözlemleyin. Örneğin aracındaysanız kadın şoförler hakkında nasıl konuştuğuna dikkat edin. Daha sonraları cicim ayları geçtikten sonra size karşıda öyle davranmaması için yol yakınken o tarz erkeklerden uzaklaşın. Unutmayın 'maço' kavramı saygısızlık anlamını barındırmamalı...

Bencil erkek: Bencilliğin kadın, erkek ayrımı olmadan ele alırsak dahi itici bir durum... Ama kadınlar zaten ilgi bekleyen olduğundan erkeğin ben merkezli davranması oldukça sinir bozucu olabilir. Bencil biriyle birlikteyseniz bir zaman sonra kendiniz için değil sadece onun için yaşadığınızı fark edersiniz. Bununla yaşamak istemiyorsanız aklınızı başınızı toparlayın ve o kişiyle yolunuzu ayırın.

Ukala erkek: Her şeyi bilen erkek en güzel terk edilen erkektir. O çok bilmiş tavırlarıyla sizi hiçbir zaman konuşturmaz, size plan yaptırmaz, sizin daima korunmaya ve kollanmaya ihtiyacı olan bir kelebek olduğunuzu düşünür. Küçük dağları o yaratmış, erkek ve kadının yerini o belirlemiştir. Tuvalete gittiğinizi söyleyip, çaktırmadan kaçın.

Aşırı bakımlı erkek: Kadın ve erkek bakımlı olmalıdır. Fakat bu işi aşırısı zarardır. Çünkü kendine aşırı bakan kişi kendini aşırı da seviyor demektir ve kendine düşkün biriyle yaşamak istemezsiniz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: