'ARMAĞAN OLMAMI ONA BORÇLUYUM'

Seda Sayan’ın Kanal D’deki programına konuk olan Armağan Uzun, eşi Bülent Ersoy’un magazinin gündemine bomba gibi düşen aldatma olayından sonra sürekli tedirginlik yaşadığını anlattı.

Magazin

'ARMAĞAN OLMAMI ONA BORÇLUYUM' Her yerde görüntülendiğini ve yaptığı her şeyin saptırılarak eşine aktarıldığını söyleyen Uzun, 'Bülent hanıma bunları anlatamadım. Çevresi ve dostları çok olduğu için her yerde bir tanıdığı var. Birileriyle görüntülendiğim zaman hemen o insanlarla beraber olduğum söylendi. Bunları Bülent hanıma açıklayamadım. Bir çok kez bu nedenle suçlandım. Beni akrabalarımla bile yazdılar' diye konuştu.

Bülent Ersoy'un çok kıskanç bir insan olduğunu söyleyen Armağan Uzun, 'Seven insan kıskanır zaten. Ben ona hak veriyorum. Onun psikolojisi de 'Acaba yine olacak mı?' diye bozuldu, tedirginlik oldu' dedi.

HALK HER YERDE MAGAZİNCİLER GİBİ PEŞİMDE

Son olarak menajeri Bahar Hanım ile arabada giderken ticari taksideki bir kişinin kendisini görüntülediğini söyleyen Armağan Uzun, 'İnsanların işleri güçleri yok, o görüntülerin para edeceğini biliyorlar, bu nedenle, Armağan nerede kiminle birlikte çekmeye çalışıyorlar. Bırakın da bu işleri gerçek magazinciler yapsın' diyerek isyan etti.

Bu tür haberlerin Bülent Ersoy'un kulağına gitmesi nedeniyle evlilikleri boyunca sürekli bir tedirginlik ve kaos yaşadıklarını söyleyen Uzun, 'Ben o kadar huzursuz oldum ki bir odadan diğer odaya geçerken tedirgin oluyorum. O da çok yoruldu. İkimiz de bu ilişkinin bitmesinin en sağlıklı karar olduğuna karar verdik ve anlaşmayla ilişkimize son verdik' dedi.

GÜNDEMDE OLMAMI ONA BORÇLUYUM

Tekrar biraraya geleceklerine inanmadığını belirten Armağan Uzun, 'Bülent Hanım, saygı duyduğum bir insan. Bende emeği çoktur. Ondan çok feyz aldım, çok şey öğrendim. Benim burada olmamdaki tek sebeptir kendisi. Gündemde olmamı Armağan olmamı ona borçluyum. Ona vefa borcumu da önünde eğilerek, hayatım boyunca saygı duyacağım insandır' şeklinde konuştu.

televizyongazetesi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: