AROG'U MOTORSEVERLERLE İZLEDİ

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, önceki gün 'A.R.O.G.'u izlemek için özel bir parti düzenleyen Harley Davidson sahipleri ile biraraya geldi.

Magazin

AROG'U MOTORSEVERLERLE İZLEDİ Filmini Maçka GMall sinemasından topluca bilet alan Davidson tutkunları ile birlikte izleyen Yılmaz, Harley Davidson motoru için 'Çalışmasa da kasksız binmem' dedi. Dernek üyelerinin hediye ettiği beresini takarak filmi seyreden ünlü komedyen, kendisinin de bir motosiklet tutkunu olduğunu söyledi. Yılmaz, 'A.R.O.G'la ilgili açıklamalarıyla da dikkat çekti. Usta komedyen, 'Halkımıza layık bir film yapmak istedik. Bu filmin vizyonda uzun süre kalması ya da çok izlenmesinden önce iyi bir film olduğunu görmek benim için daha önemli. İyi komedyen olmaktansa, iyi insan olmak lazım' diye konuştu. Yılmaz, 'Altın Portakal'a katılmayı düşünmüyorum. Benim için en önemlisi Yeşilçam ödüllerini almak, oraya katılıp ödül almak isterim' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: