“Artık anne olmak istiyorum”

Rachel Bilson,verdiği röportajda artık aile kurmak istediğinden bahsetti.

Kültür-Sanat

“Artık anne olmak istiyorum” The O.C. dizisiyle akıllara kazınan ve en son ‘How I Met Your Mother’da ufak bir rol alan Hollywood ’un sempatik yıldızı Rachel Bilson, Cosmopolitan dergisine kapak oldu. Oyuncu dergiye verdiği röportajda “Ailem aklımdan önce gelir” diyen Bilson, 2008’den beri Hayden Christensen ile birlikteliğiyle ilgili olarak sevgilisinden çocuk sahibi olmak istediğini söyledi.

Christensen ile 2010 yılında yaşadığı kısa bir ayrılığın ardından tekrar barışan ve “Artık aile kurmaya hazırım” diyen Bilson, “Gerçekten çok iyi bir sevgiliyim. Erkek arkadaşımı hayatımdaki her şeyin önüne koyuyorum. Evde onun en sevdiği yemeği yaparım” şeklinde konuşarak iyi bir ilişkide hangi kıstaslar olması gerektiğini ‘ilginç’ bir dille anlattı.

Yemek yapmayı çok sevdiğini ekleyen oyuncu akşamları evde güzel bir yemek yemeyi ve ardından televizyonda film izlemekten çok keyif aldığını söyledi. Gizliden gizliye rapçi olmak istediğini de itiraf eden Bilson belki bir gün Eminem’le düet yapma fırsatım olur diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: