ARTIK GENÇ SEVGİLİ DE YOK!

Bir kaç gün önce Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alınan ve serbest bırakılan oyuncu Nurseli İdiz, artık cep telefonu kullanmayacağını söylemişti. İdiz, bu kez de artık genç sevgili istemediğini söyledi...

Magazin

ARTIK GENÇ SEVGİLİ DE YOK! Nurseli İdiz, bu açıklamasına gönderme yaparak medyanın gündemine ’genç sevgiliyle birlikte’ haberleri ile gelmesini eleştirerek 'Cep telefonunu nasıl bıraktıysam bu işten de emekli oldum artık' diye konuştu.

Toplumun insanlara bir şablon dayattığını ifade eden Nurseli İdiz, 'Senin artık hayatında hiç kimse olamaz. Olursa artık şöyle olması lazım gibi bazı şablonlar var Türkiye’de. Hakikaten ben bile kendimi izlerken rahatsız oluyorum. Öyle bir biçimde sunuluyor ki. Yaptığınız bir filmden, bir ilişkinizden ki bu legal bir ilişki. Ben bekar bir insanım o bekar bir insan, yaşça benden küçük. Ama bundan bile rahatsız olur hale getiriliyorsunuz. Şimdi öyle bir psikoloji içindeyim ki ben bir müddet, mümkünse dağ başındaki bir köyde yaşarsam iyi olacak gibi bir duygu içine giriyorsunuz' şeklinde konuştu.

Kısa bir süre önce ayrıldığı sevgilisiyle arasındaki yaş farkının 15 olduğunu söyleyen Nurseli İdiz, 'Makul bir yaş farkından bahsediyorum. Bu kadar katı bir bakış açısını anlamak mümkün değil. Hanım genç, erkek yaşlı, 25 yaş bile fark olabiliyor, mevzu bile olmuyor. Yaşla ilgili değil. Uyum meselesi. İlişkiler yürür veya yürümez ama emekli oldum ben bu işten. Nasıl cep telefonunu bıraktım bu mevzudan da emekli oldum. Çünkü çok konuşan bir kadınım ben. Herşeyim ortada. Onu bıraktım bu mevzudan da emekli oldum. Çok şükür 47 yaşında ben bunları bitirdim' açıklamasını yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: