'ARTIK HİÇBİR ŞARKICI BİRBİRİNE RAKİP DEĞİL'

Mankenlikten şarkıcılığa terfi olan Ebru Destan, Star Tv'de yayınlanan Mega Magazin kameralarına çok özel açıklamlar yaptı.

Magazin

'ARTIK HİÇBİR ŞARKICI BİRBİRİNE RAKİP DEĞİL' Bayram tatilinde kız arkadaşlarıyla beraber Kıbrısta'ydı ünlü şarkıcı Ebru Destan. Ayakligazete.com'un haberine göre, bayramda Kıbrıs'ta sahne alan bir çok ünlünün arasından Seda Sayan'ı seçen Ebru Destan, Sayan'ın sahnesini izlemeye gitti.

'Artık şarkıcılar değil şarkılar birbirine rakip'

Yeni çıkaracağı albüm için bir kaç tane şarkı bulduğunu söyleyen Destan, 'Beni çok heyecanlandıran bir keç şarkı buldum. Hayırlısıyla bahara doğru çıkacak yeni albümüm. Ama her şey kesinleşmeden çok konuşmak istemiyorum çünkü nazar değiyor. Bir şarkı çok güzel olabilir, inanılmaz başarılı bir şarkıdır ama önemli olan şarkının size uymasıdır' dedi.

Sözlerine; 'Birinde parlamayan bir şarkı sizle beraber çok iyi yerlere gelebilir. Ben şarkıyı stüdyoda okuyup bakıyorum ama nokta atışı olmadıktan sonra şarkının da bir anlamı yok. Mesela hep sorarlar ya, şu şarkıcı size rakip mi diye. Artık şarkıcılar değil şarkılar birbirine rakip. Şarkınız iyiyse iş yaparsınız. Bir şarkıcının sesi ne kadar güzel olursa olsun, şarkısı iyi değilse bu piyasada iş yapmaz' diyerek devam eden Ebru Destan yeni bir polemik konusunun da yolunu açmış oldu.

'Şu ara geriye çekildim etrafı seyrediyorum'

Televizyon olsun, sinema olsun bir çok teklif aldığını söyleyen Ebru Destan, 'Teklifler oluyor. Ama ben yapı olarak, bir şeyi çok fazla içime sindirmedikten sonra, kendime uygun bulmadıktan sonra yapmak taraftarı değilim. O yüzden şu ara biraz geriye çekildim ve etrafı seyrediyorum. Bakıyorum ne olup bittiğine, ama tabiki bu arada da boş durmuyorum' dedi.

Ticareti çok sevdiğini belirten Destan, 'Müzik adına bir çok çalışma yapıyorum ve ticaretle uğraşmaya devam ediyorum. 2 tane gayrimenkul ofisim var onlara gidip geliyorum. Ticaret çok keyif aldığım bir şey' dedi.

İşiyle ilgili çok fazla ortalarda olmamayı tercih ettiğini söyleyen ünlü şarkıcı Ebru Destan, 'İşimle ilgili çok fazla ortalarda olmaktansa geriye çekilip, yay gücüyle 'ok'u çok sağlam atmaktan yanayım. Bence önemli olan bu. O yüzden bende bekliyorum' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: