ARTIK ONUNLA YATAĞA GİREMEM

Bir zamanlar müzik dünyasında fırtına gibi esen Atomic Kitten grubunun üyelerinden Kerry Katona hayatının en zor günlerini yaşıyor.

Magazin

ARTIK ONUNLA YATAĞA GİREMEM Bunun nedeni de eski bir taksi şoförü olan kocasının iki yılık evliliklerini sona erdirmek istemesi. Kocası Marc Croft'un boşanma davası açtığını öğrendikten sonra gözyaşları bir türlü dinmeyen Katona'nın kelimenin tam anlamıyla 'yıkıldığı' ve yakınlarına 'ben şimdi ne yapacağım' dediği öğrenildi.

Yakınları dört çocukları bulunan ve iki yıldır evli olan Katona ile Croft'un bir süredir aralarının bozuk olduğunu söylüyor. Çiftin arkadaşları Croft'un Katona'nın son dönemde aldığı fazla kilolar yüzünden artık ondan hoşlanmadığını dile getirdiğini de söylüyorlar. Croft'un bipolar bozukluk tedavisi gören ve bu sırada aşırı şekilde kilo alan Katona hakkında "Bir domuza dönüştü. Artık onunla yatağa giremem" dediği de iddia ediliyor.

Katona ise kocasından kendisinin ayrılmak istediği konusunda ısrar ediyor. 28 yaşındaki Katona'nın 39 yaşındaki kocasını çiftin 1 buçuk milyonsterlin değerindeki evlerinden kovduğu da iddialar arasında.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: