Artık podyumun tozu attıracak!

Beş yıl boyunca 'Gossip Girl' dizisinde moda tasarımcısı olmak isteyen bir karakteri oynayan Taylor Momsen, dünyadaki en büyük mankenlik ajanslarından biri olan Next Modeling Management'ın ekibine katıldı.

Dünya Magazin

Artık podyumun tozu attıracak! Beş yıl boyunca ‘Gossip Girl’ dizisinde moda tasarımcısı olmak isteyen bir karakteri oynayan Taylor Momsen, dünyadaki en büyük mankenlik ajanslarından biri olan Next Modeling Management’ın ekibine katıldı.

Kameralara poz vermeye yabancı olmayan Taylor, önceki dönemlerde Madonna ve şarkıcının kızı Lourdes Leon’un giyim koleksiyonu olan Material Girl’ün kampanyalarında ve John Galliano’nun Parlez-Moi d’Amour isimli parfümünün reklamında yer aldı. Taylor, ‘Gossip Girl’ün sona ermesinin ardından The Pretty Reckless isimli müzik grubuna yoğunlaşmıştı.

Next Modeling Management; Alexa Chung, Ellie Goulding, Jessica Alba ve Lana Del Rey gibi stil sahibi yeteneklerin temsilciliğini yapıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: