Arzu Akyüz'ün büyük hedefi

Berlin'de 21 Haziran'da düzenlenecek Miss Deutschland güzellik yarışmasında, Arzu Akyüz Almanya'nın en güzel kızı olmak için yarışacak.

Kadın

Arzu Akyüz'ün büyük hedefi Almanya'nın tüm eyaletlerini temsilen seçilen güzellerin yanında, bu yıl Miss Turkuaz'ı, Arzu Akyüz temsil edecek. Arzu Akyüz, yarışma öncesi 20-25 Mayıs tarihlerinde Antalya'da yapacağı tatille moral depolalayacak.

20 finalistin katılacağı Miss Deutschland yarışmasıyla ilgili düşüncelerini dile getiren Arzu Akyüz, Miss Turkuaz'ı temsilen yarışmaya katıldığını belirterek, Miss Turkuaz'ın ardından Miss Deutschland yarışmasında bir kez daha Almanya'da yaşayan Türk kızlarını temsil etmenin gururunu yaşadığını, bu gururu tüm Türklere yaşatmak istediğini aktardı.


Yarışmada şansının yüksek olduğuna değinen Arzu Akyüz, "Daha önce Miss Turkuaz yarışmasında ve sonrasında oldukça tecrübe sahibi oldum. Bu tecrübe yarışmadaki performansımda tabii ki etken olacak, ama sadece buna güvenmek yeterli olmaz. Almanya'nın en güzel 20 kızı arasında tabii ki kolay olmayacak; ama ben kendime güveniyorum" diye konuştu. ANTALYA, (DHA)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: