ARZUM ONAN BOYNUNA OĞLUNUN ADINI YAZDIRDI

Son yıllarda pek çok ankette Türk erkeğinin idealindeki eş tipi çıkan, eski Türkiye Güzeli Arzum Onan, oğlu Can’ın ismini boynuna dövme yaptırdı.

Magazin

ARZUM ONAN BOYNUNA OĞLUNUN ADINI YAZDIRDI Onan, ünlü Hollywood yıldızı Angelina Jolie gibi oğlunun adını şahdamarının üzerine yazdırdı.
Uzun zamandır 10 yaşındaki oğlunun adını vücuduna dövme yaptırmak isteyen Onan, Bağdat Caddesi'ndeki Cadde İnk adlı dövmecinin yolunu tuttu. Tan Yılmaz adlı dövmeci, karşısında hayranı olduğu Onan'ı görünce çok sevindi.

Japon dövmesi de yaptırmıştı

Onan, dövmecinin de önerisiyle oğlu Can'ın adını melek lisanındaki şekillerle boynuna yazdırdı. Dövmenin yapılışı sırasında hatıra fotoğrafı çektiren Yılmaz, daha sonra bu fotoğrafları Facebook sayfasından paylaştı. Yılmaz “Arzum Onan'la bir gün” başlıklı fotoğraf klasörünün altına “Hayatımda gördüğüm en mütevazı ünlü, muhteşem bir insan” yorumunu yaptı. Onan daha önce de sol ayak bileğine Japon dövmesi yaptırmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: