Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ kamera karşısında!

Arzum Onan Aslantuğ ve Mehmet Aslantuğ, 10 yıl aradan sonra bir temizlik markasının reklam filmi için birlikte kamera karşısına geçti.

Magazin

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ kamera karşısında! 10 yıl aradan sonra birlikte kamera karşısına geçen Arzum Onan Aslantuğ ve Mehmet Aslantuğ, reklamda oynamanın verdiği heyecanla ilgili konuştu. Arzum Onan Aslantuğ duygularını, “Bu reklam filmi ile ekranlara taşıdığımız tablo aslında bizim evimizin de normali; ev işleri kesin bir şekilde paylaştırılmaz ve herkes mutlaka eline değen işi yapar. Çünkü temiz bir evde yaşamak hepimize huzur ve mutluluk veriyor" sözleriyle dile getirdi.

Mehmet Aslantuğ ise ev işleri söz konusu olduğunda elinden gelen her şeyi yaptığını dile getirerek, “Ev demek yuva demek. Ortak bir hayatı paylaştığımız ortamda olması gereken de evde herkesin sorumlulukları ve görevleri de paylaşması. Günümüzde geldiğimiz noktada kadın ve erkek nasıl ki toplumsal üretime birlikte katkı sağlıyorsa bunun evdeki karşılığı da aynı şekilde olmalı” şeklinde konuştu.


Arzum Onan’dan yeni proje!

Arzum Onan’dan yeni proje!Arzum Onan 22 mutlu yılın sırrını verdi!

Arzum Onan 22 mutlu yılın sırrını verdi!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: