Asena Atalay adliye koridorlarında

6 yıllık eşi Caner Erkin'le olaylı şekilde boşanan Asena Atalay, boşanma sonrası ilk kez adliye koridorlarında görüntülendi.

Magazin

Asena Atalay adliye koridorlarında Asena Atalay ile Caner Erkin’in olaylı nafaka davasının yankıları sürüyor. Dava kapsamında ünlü futbolcunun tüm mal varlığına el konulmuştu. Erkin’in aynı zamanda eşi Şükran Ovalı’yı da temsil eden avukatı Deniz Ketenci ise karara itiraz etmişti.

Duymayan Kalmasın programının haberine göre, geçen cuma İstanbul 14. Aile Mahkemesi yapılan duruşmada bir ilk yaşandı ve Asena Atalay da ilk kez mahkemeye katıldı. Avukatı Beyza Sındıraç’la duruşma saatini bekleyen Atalay, işte böyle görüntülendi.


Dava sonunda Erkin’in mal varlığına konulan tedbirin devamına karar verilince Asena Atalay güler yüzle duruşma salonunu terk etti. Atalay’ın boşandığı dönem çocuğunun babasından hiçbir şey istemediği için daha sonra açtığı davaların kabul edilmeyeceği iddia edilmişti ancak mahkemeden aksi sonuçlar çıkınca ünlü sunucunun ayrıca sevindiği öğrenildi.

Asena Atalay hayatının şokunu yaşadı

Asena Atalay hayatının şokunu yaşadıCaner Erkin, Asena'ya nafakayı ödedi

Caner Erkin, Asena'ya nafakayı ödediKaynak:sozcu.com.tr
YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: