Asena Atalay 'Google'da geçmişini sildiremedi

Asena Atalay ve Caner Erkin arasında bir türlü sular durulmuyor.

Magazin

Asena Atalay 'Google'da geçmişini sildiremedi Olaylı şekilde boşanan Asena Atalay ve Caner Erkin arasında sular durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde ünlü futbolcu, avukatı Deniz Ketenci aracılığıyla mahkemeye verdiği dilekçede Atalay'ın yaşantısının düzensizliğini ve çocuğuna karşı ilgisizliğini gerekçe göstererek oğlunun velayetin kendisine verilmesini talep etmişti.

ATALAY KOLLARI SIVADI

Atalay ise boşanma sonrasında kendisi hakkında çıkan olumsuz haberleri sildirmek için kolları sıvadı.

ÇARE GOOGLE

Çareyi Google'da arayan Atalay, sıkı bir çalışma başlattı ancak veriler fazla sayıda olunca hevesi kursağında kaldı.

YARDIMCISINI KOVDU

Evlilik süresince skandalları ile gündemden düşmeyen Asena Atalay'ın yaptıkları boşandıktan sonra da bitmiyor. Atalay bu kez de yanındaki yardımcısını eski eşi Caner Erkin'e laf taşıdığı gerekçesi ile kovduğu öğrenildi.

Asena Atalay'ın geçtiğimiz günlerde karın bölgesindeki yağları alarak kalçasına enjekte ettiği haberli çıkmasının ardından dört gün istirahat ettiği söylenmişti. Bu haberler ilk çıktığında yalanlama yapan Atalay, ardından sessizliğe bürünmüştü.

YARDIMCISI ATALAY'A İHANET ETTİ

Atalay, yanında çalışan yardımcısını geçirdiği operasyonu ve evde yattığı süreyi eski eşi Caner Erkin'e sızdırdığı gerekçesi ile işine son verdiği ortaya çıktı.

SULAR DURULMUYOR

Atalay ve Erkin arasındaki gerginlik hız kesmezken gün geçtikçe de artmaya devam ediyor. İlk başlarda anlaşarak ve dostça ayrılan ikiliden Erkin'in Şükran Ovalı ile nikah masasına oturmasının ardından tartışmalardan ve kavgalardan geri kalmamaya başlaması da Atalay'ın kıskançlık krizleri geçirdiğini düşündürmüştü.

Yaptığı açıklamalar ve açtığı davalar ile adından sıkça bahsettiren Atlay, eski eşi Caner Erkin'in de mutsuzluğu için elinden geleni yaptığı görülüyor. Buna rağmen Caner Erkin eşi Şukran Ovalı ile mutlu hayatına devam ediyor.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: sabah.com.tr
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: