Asena Atalay ile Caner Erkin'in nafaka davası uzadı

Caner Erkin ile eski eşi Asena Atalay'ın arasındaki nafaka davasında flaş bir gelişme yaşandı. Dava, Caner Erkin'in mali sosyal durumunu araştıran mahkemeye Beşiktaş'ın cevap vermesi nedeniyle uzadı.

Magazin

Asena Atalay ile Caner Erkin'in nafaka davası uzadı Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ve eski eşi Asena Atalay'ın arasındaki nafaka davası, Caner'in mali sosyal durumunu araştıran mahkemeye Beşiktaş'ın cevap vermesi nedeniyle uzadı.

Asena Atalay: Hala ne istediğimi bilmem!

Asena Atalay: Hala ne istediğimi bilmem!Caner Erkin'in geçen yıl yollarını ayırdığı sunucu Asena Atalay'la olaylı nafaka davasına devam edildi. Asena Atalay'ın oğlu için aylık 50 bin TL istediği nafaka davasında, Caner Erkin'in mali sosyal durumunu araştıran mahkemeye, Beşiktaş cevap vermedi.

Asena Atalay fena yakalandı!

Asena Atalay fena yakalandı!Mahkeme, Beşiktaş'a Caner Erkin ile ilgili yaptığı sözleşmeler ve aylık kazancını bildirmesi için yazılan yazının beklenmesine karar verdi. En çok kazanan futbolcular arasında olan Caner Erkin, aylık net kazancının borç ödemeleri düşüldükten sonra sadece aylık 35 bin TL olduğunu açıklamıştı.

Asena Atalay dudağına dolgu yaptırdı!

Asena Atalay dudağına dolgu yaptırdı!Beşiktaş'ın ünlü futbolcusu Caner Erkin'in geçen yıl yollarını ayırdığı sunucu Asena Erkin'le olaylı nafaka davasına devam edildi. İstanbul 12. Aile Mahkemesi'nde dün (Perşembe) görülen davada Asena'yı avukat Beyza Sındıraç, Caner'i de avukatı Aslı Kibar temsil etti.

Asena Atalay'dan flaş Caner Erkin kararı!

Asena Atalay'dan flaş Caner Erkin kararı!BEŞİKTAŞ, YAZILARA CEVAP VERMEMİŞ
Hakim Caner Erkin'in mali sosyal durumu ile ilgili Beşiktaş Spor Kulübü ve Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne yazılan yazılara cevap verilmediğini belirtti. Asena'nın avukatı Beyza Sındıraç, küçük Erkin için dava devam ederken tedbir nafakası verilmesini istedi. Mahkeme tarafların boşandığı için tedbir nafakası verilmesine yer olmadığına karar verdi.

Asena Atalay'a direk dansı müjdesi!

Asena Atalay'a direk dansı müjdesi!Asena Atalay'a işyeri adresini bildirmesi için 2 haftalık süre tanıyan mahkeme, Caner Erkin'in mali sosyal durumu ile ilgili Beşiktaş Spor Kulubüne ve diğer kurumlara yazılan cevabın beklenmesine karar vererek davayı erteledi.

"AYLIK 35 BİN LİRA İLE GEÇİNİYORUM"
Caner Erkin dava dosyasına sunduğu gelir beyanında en çok kazanan futbolcular arasında olmasına rağmen, aylık net kazancının borç ödemeleri düşüldükten sonra sadece aylık 35 bin TL olduğunu belirtmişti. Emirgan'da 12 bin TL'ye kira ödediği bir evde yaşadığını ifade eden ünlü futbolcu, aynı evde eşine, çocuğuna ve anne babasına bakmakla yükümlü olduğunu ifade etmişti.

Asena Atalay'ın mahkemede zor anları!

Asena Atalay'ın mahkemede zor anları!Lise mezunu olduğunu söyleyen Erkin, Şişli, Ayvalık ve Balıkesir'de gayrimenkulleri olduğu ve bunların ve milyon dolar değerindeki 2015 model Porcshe, 2014 model ve 2015 model Mercedes marka 3 adet lüks otomobilinin üzerinde de ihtiyati tedbir kararı olduğunu hatırlatmıştı.

Asena Atalay ve Caner Erkin'in velayet davasında hakim bile isyan etti!

Asena Atalay ve Caner Erkin'in velayet davasında hakim bile isyan etti!Kaynak: haberturk.com

Bunlarda ilginizi çekebilir: