Asena Atalay, "Şükran Ovalı'nın haberlerini sunmam" dedi mi?

Bir magazin programında sunuculuk yapan Asena Atalay'ın "Şükran Ovalı'nın haberlerini sunmam" dediği iddia ediliyordu. Atalay bu iddia için bakın neler söyledi?

Magazin

Asena Atalay, "Şükran Ovalı'nın haberlerini sunmam" dedi mi? Bir magazin programı sunan Asena Atalay önceki gün görüntülendi. Magazin muhabirlerini kırmayan Atalay onlarla ayaküstü sohbet etti. Hayatını kitaba aldığı yönünde çıkan haberlere cevap veren Asena Atalay, "Kitap yazmıyorum, yalan haber" dedi. Caner Erkin'in soyismini kullanmaması için Asena Atalay hakkında mahkeme kararı aldırmak istediği de konuşuluyordu. Güzel sonucu bu konu hakkında da şunları söyledi:

"Ben Asena Atalay olarak anılmak istiyorum. Mahkemeye de ben başvurdum."

Bu kez magazin muhabirleri "Şükran Ovalı ile ilgili haberleri sunmam" dediğiniz konuşuluyor. Doğru mu?" diye sordu. Atalay, "Öyle bir talebim olmadı ama arkadaşlar onun haberlerini getirmiyorlar, ben de sunmuyorum" dedi. "Peki getirseler sunar mısınız?" şeklinde gelen soruyu ise cevapsız bırakan Atalay, Tan Taşçı ile de aşk yaşadığı yönünde çıkan haberleri yalanlayarak "Tan arkadaşım. İlişkimiz olmadı" dedi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: