Asena Atalay ve Caner Erkin'in velayet davasında gergin anlar!

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in, eski eşi Asena Atalay'dan olan oğlu Çınar'ın velayetini anneden almak için açtığı davada gergin anlar yaşandı. Atalay, "Bu dava çocuk davası, para davası değil. Caner gelip oğluna sahip çıksın" diye bağırdı. Salonu terk eden hakim, tarafların tartışmayı bitirmesi üzerine, "Yargılama gestapo gibi olmamalı" sözleriyle tarafları uyardı.

Magazin

Asena Atalay ve Caner Erkin'in velayet davasında gergin anlar! Caner Erkin’in, oğlu Çınar Erkin’in velayetinin eski eşi Asena Atalay’dan alınarak kendisine verilmesi için açtığı davanın görülmesine devam edildi.

Caner Erkin’e son aldığı transfer ücreti sorulacak!

Caner Erkin’e son aldığı transfer ücreti sorulacak!İstanbul 11’inci Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya davalı Asena Atalay avukatıyla birlikte katılırken, Caner Erkin’i avukatları temsil etti.


Tanıkların dinlenildiği duruşmada zaman zaman gergin anlar yaşandı. Tanık olarak dinlenilen Asena Atalay’ın kardeşi Alican Atalay, Caner'in oğlunu ayda bir kez gördüğünü, ablasının hayatını çocuğuna göre ayarladığını ve sevgilisinin olmadığını söyledi.


Tanık dinlemesi sırasında taraflar arasında sık sık tartışma yaşanınca mahkeme hakimi, "Böyle yaparsanız bu dava çocuk reşit olana kadar sürer" dedi.

Caner Erkin, Şükran Ovalı ve Erkan Koçak dostluğunu bitirdi mi?

Caner Erkin, Şükran Ovalı ve Erkan Koçak dostluğunu bitirdi mi?Bunun üzerine Asena Atalay "Keşke reşit olana kadar sürse de Caner korkudan iki haftada bir oğlunu görse" şeklinde konuştu.

Atalay'ın, Caner Erkin’in duruşmalara katılmadığını söylemesi üzerine Erkin’in avukatları "Avukatları olarak bizler buradayız” dedi. Bu sözlere tepki gösteren ünlü sunucu, yerinden kalkarak, "Bu dava çocuk davası. Para davası değil. Caner gelip davasına sahip çıksın" diye bağırdı. Bir süre devam eden gerginlik sırasında Asena Atalay, "Caner için hiçbir zaman kötü bir şey demedim. Çocuğumun babasıdır" ifadelerini kullandı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: