Asena Atalay'dan Hayko Cepkin paylaşımı!

Asena Atalay, Hayko Cepkin ile alakalı yaptığı paylaşımdan sonra herkesten tepki çekmişti.

Magazin

Asena Atalay'dan Hayko Cepkin paylaşımı! Asena Atalay, Hayko Cepkin'in fotoğrafını bir farı kırık bir arabaya benzettiği fotoğrafı Instagram hikayesinde gülme emojisiyle paylaşmıştı. Bu paylaşımdan sonra takipçilerinden tepki çeken Asena Atalay için Hayko Cepkin'in ne cevap vereceği merak ediliyordu. Hayko Cepkin, Twitter hesabı üzerinden "Asena Atalay'ın paylaşım konusu bizzat kendisinin arayıp "yanlış anlaşılmaya sebebiyet verdiği için özür dilemesi" ile tatlı durumdadır. Bu tip şeylere takılan biri olsaydım çoktan tedavi gören birine dönüşürdüm. Anadan doğma değil sonradan olma kusurlara daha çok takılırım. Sevgiler"
açıklamasında bulundu.

Asena Atalay, Hayko Cepkin ile dalga geçti!

Asena Atalay, Hayko Cepkin ile dalga geçti!Asena Atalay, Hayko Cepkin'in bu açıklamasından sonra Instagram hikayesinde Cepkin'e teşekkür notu düştü. Atalay, "İyi niyetime inandığın için teşekkür ederim. Tanıştığıma memnun oldum." diyerek takipçileriyle bu durumu paylaştı.

Hayko Cepkin'den Asena Atalay açıklaması!

Hayko Cepkin'den Asena Atalay açıklaması!İşte Asena Atalay'ın son paylaşımı...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: