Asena Erkin falcı çıkışı içini döktü!

Fenerbahçe futbolcu Caner Erkin'in eşi Asena önceki gün bir falcıda görüntülendi.

Magazin

Asena Erkin falcı çıkışı içini döktü! Erkin, falcı çıkışı kapıda bekleyen basın mensuplarına içini döktü. Son zamanlarda ayrı ayrı boy gösteren çift hakkında çıkan ayrılık haberleri hakkında konuşan Asena Erkin, “Caner ünlü bir futbolcu ve gezmesi, magazine görüntü vermesi kulüp tarafından tepki almasına neden oluyor. Bizim evliliğimiz iyi gidiyor. O çıkıp gezemiyor ama ben tek başıma gezip dolaşıyorum. Bu en doğal hakkım, ben sıkılıyorum ve geziyorum arkadaşlarımla” dedi.


Harbiye’de bir falcının odasının penceresinden objektife takılan Asena Erkin çıkışta gazetecilere, “Bugün içtenlikle sorularınızı yanıtlayacağım, istediğinizi sorun” dedi.


Muhabirlerin “Falınızda ne çıktı” sorusuna da yanıtlayan Erkin, “Falım güzel çıktı. İş için baktırmıştım, her şey olumlu ve güzel olacakmış. İş demişken, TV programcılığı ya da iyi bir senaryo üzerine kurulu dizi projesi olur mesela. Bu alanlarda da kendime çok güveniyorum. Sürekli sustuğum için insanlar beni yanlış tanıyor” dedi.


Asena Erkin’in eşi hakkındaki, “Caner çok iyi biri. O kadar iyi biri ki, iyiliğinin altında ezilirsiniz” sözleri dikkat çekti.

Fotoğraflar için tıklayınız...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: