ASENA: YANLIŞ KİŞİYE DAVA AÇMIŞSINIZ..

Sosyal medyada kendi adına açılan hesaplar için suç duyurusunda bulunan Asena meğer sosyal hesaplarını yönetmesi için görevlendirdiği kendi menajerine dava açmış..

Magazin

ASENA: YANLIŞ KİŞİYE DAVA AÇMIŞSINIZ.. Asena lakaplı Onur Çakmak sosyal medyada kendi adına açılan hesaplar için suç duyurusunda bulundu.

Savcılık hesapların iki ayrı IP kullanıcısı tarafından oluşturulduğunu belirledi. N.K. hakkında işlem yapılmazken, Sönmez Erturak’a dava açtı. Oysa ki Sönmez Erturak Asena’nın kendi görevlendirdiği menajeriydi. Asena menajerine 1 yıldan 4 yıla kadar hapis istemiyle, İstanbul 30. Asliye Ceza Mahkemesi’nde açılan davada dün tanıklık etti. Asena ifadesinde, “Sönmez Erturak menajerim ve aile dostumdur. Anladığım kadarı ile yanlış kişi hakkında dava açılmış. İnternet sayfalarım da dahil olmak üzere bütün işlerimi Sönmez Erturak yapar. Kendisinden şikayetçi değilim” dedi.

Dava dosya eksikliklerinin giderilmesi için ertelendi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: