Ashley Graham'dan olay itiraf: "Hemen ilişkiye girdim, kaybettim"

İlişkilerinde hata yaptığını söyleyen Ashley Graham "Flört ettiğim erkeklerle çok kısa sürede yatağa girdiğim için böyle olduğunu düşünüyorum" dedi.

Dünya Magazin

Ashley Graham'dan olay itiraf: "Hemen ilişkiye girdim, kaybettim" Büyük beden model olarak da tanınan Ashley Graham, ABD'li aktris Gwyneth Paltrow'un internet sitesine konuk oldu. 10 yıldır birlikte olduğu eşiyle tanışmadan önce yaşadığı ilişkilerden bahseden Ashley Graham çok hata yaptığını anlattı.


"Flört ettiğim erkeklerle çok kısa sürede yatağa girdiğim için böyle olduğunu düşünüyorum" itirafında bulunan model bir dönem evlenene kadar kimseyle cinsel anlamda birlikte olmamaya karar verdiğini söyledi. Başına gelenler yüzünden annesinin kendisine "Ya kiliseye gidersin ya da rehabilitasyon merkezine" dediğini belirten büyük beden 31 yaşındaki yıldız, "Bir alkolik olmadığımı düşündüm. Bu yüzden rehabilitasyona girmek yerine kiliseye gitmeyi tercih ettim" şeklinde konuştu.

"KURALI YIKMADIM"

Daha sonra şu anki eşi Justin Ervin'le tanıştığını anlatan Graham, onun diğer ilişki yaşadığı erkeklerden farklı olduğunu ve evlenme niyetinde olduğunu ilişkinin en başından belirttiğini söyledi. Büyük beden manken, Ervin'in "evleninceye kadar kimseyle birlikte olmama" kuralını yıkmadığını vurguladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: