Ashley Joy, Watsons ödüllerine aday!

Türkiye’de güzellik ve kişisel bakımın en iyilerinin belirlendiği, Watsons Güzellik ve Kişisel Bakım Ödülleri’nde Ashley Joy, Argan ve Zeytinyağlı Mor Şampuan ile tam iki dalda aday gösterildi! “En İyi Bitkisel İçerikli Saç Bakım Ürünü” ve “En İyi Watsons’a Özel Ürün” kategorilerinde aday olan Mor Şampuan, içeriğindeki argan ve zeytinyağı ile Watsons’ın en çok satılan bitkisel içerikli ürünlerinden biri.

Kadın

Ashley Joy, Watsons ödüllerine aday! Yılın en iyisi olmak için oylarınızı bekleyen Ashley Joy şampuanı, odul.watsons.com.tr adresinden destekleyebilirsiniz. Oyunuzu, Facebook hesabınızla ya da Watsons Card numaranız ile giriş yaparak, “En İyi Bitkisel İçerikli Saç Bakım Ürünü” ve “En İyi Watsonsa Özel ürün” kategorilerinde oyunuzu kullanabilir ve Ashley Joy’u dünya devlerinden oluşan rakipleri arasında öne çıkarabilirsiniz.


Ashley Joy Argan & Zeytinyağlı Mor Şampuan: İnce telli ve hacim isteyen saçlar için uygun olup, hem erkekler hem kadınlar tarafından kullanılabilir. İçeriğindeki argan sayesinde saçlarınızı nemlendirerek daha parlak ve canlı görünmesini sağlarken içeriğindeki zeytinyağı ise saç uçlarının kırılmasını önlemeye yardımcı oluyor. Düzenli kullanımında saçlarınızın yeniden yapılanmasını desteklerken saçlarınızı ağırlaştırmadan bakım yapıyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: